lv | ee | lt | en
 • Jaunumi

  • Priecājamies Jūs šeit redzēt!

   Labdien!
   Esam priecīgi Jūs sveikt mūsu jaunajā, uzlabotajā Baltic Vianco mājas lapā.
   Turpmāk centīsimies regulāri Jūs informēt par jaunumiem un notiekošo šeit, pārpublicējot tālāk informāciju arī mūsu Facebook lapā un epastos.
   Ja vēlies pieteikties mūsu epasta jaunumiem, sūti savu epastu uz inga.muizniece@balticvianco.lv - tiksi pievienots mūsu kontaktu sarakstam.
   Mēs informējam gan par vaislas dzīvnieku piedāvājumiem, gan par pasākumiem, kurus organizējam gan mēs, gan citi nozares uzņēmumi un organizācijas. Ja vēlies, lai savā mājaslapā publicējam sludinājumus ar Tavas saimniecības piedāvājumiem, piemēram, lopbarības vai transporta pakalpojuma sludinājumiem - droši dod mums ziņu uz info@balticvianco.lv un mēs ar prieku dalīsimies tālāk ar mums pieejamo informāciju.
   Mēs esam par to, lai katra gaļas liellopu saimniecība Latvijā, un šī nozare kopumā, augtu un attīstītos.
   Lai mums visiem izdodas!

  • Pieredzes apmaiņas brauciens uz Austriju 05.2019

   Laižam!
   No 2. - 7. maijam dodamies pieredzes apmaiņas braucienā uz Austriju skatīt kā saimnieko turienes saimnieki un pie reizes arī apskatīt KUISA slaveno govju šovu. Lidosim ar lidmašīnu uz Minheni un tālāk jau mūs vizinās autobuss. Nakšņošana **** viesnīcās, apskatīsim arī skaisto Insbrukas pilsētu un pabūsim Zalcburgā.
   Ja vēlies saņemt konkrētāku informāciju par brauciena programmu un izmaksām, dod ziņu tepat FB vai zvani Ingai pa tālr. 29453255.

   Šeit atradīsiet PDF failu ar brauciena programmu, kurā minētas arī aptuvenās izmaksas: https://failiem.lv/u/nbzr58bh

  • Lauksaimniecības izstāde Igaunijā, Tartu - Maamess 2019

   Jau gads apkārt un atkal esam aicināti doties uz Igaunijas Maamess lauksaimniecības izstādi, kas notiks Tartu no 25. - 27. aprīlim (https://maamess.ee/lv/). Gaļas liellopu audzētājiem svarīgākā diena ir 26. aprīlis, kad paredzēta jaunlopu izstāde un vērtēšana, kā arī dienas noslēgumā būs jaunbuļļu izsole.
   Šeit apskatāmi piedāvājumā esošie buļļi: https://issuu.com/liisira/docs/kataloog_koos_loplik2?fbclid=IwAR2prH0HKOGGw04NQXcVgjseHjhHPxF0pdA-Mm5qTgqTrikC2U_f1dnd-Sg
   Ja ir interese kādu no buļļiem iegādāties, dodiet ziņu, noskaidrosim buļļa cenu un iespēju bulli aizrunāt jau pirms izsoles. Būs buļļi, kurus šādā veidā varēs iegādāties, bet būs buļļi, kurus īpašnieki noteikti gribēs pārdot tikai caur izsoli. Izsoles laikā varam nodrošināt palīdzību solīšanas veiksmīgai norisei.


   Uz tikšanos Maamess izstādē!

  • Meklējam komandas biedru!

   SIA BALTIC VIANCO TRADING meklē darbinieku - tirdzniecības pārstāvi Vidzemes un Latgales reģionos

   Mēs meklējam jaunu komandas biedru mūsu draudzīgajam darba kolektīvam!

   Piedāvājam darbu tirdzniecības pārstāvim Vidzemes un Latgales reģionos.

   Šeit varēsi izlasīt sīkāku informāciju par pieejamo vakanci

   Gaidīsim pieteikumus ar CV angļu vai vācu valodā līdz 22.aprīlim! Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju klātienē.

    

 •